В рамках проекту «Відкритий простір для митців» за підтримки Антикризової гуманітарної програми Інституту Відкритого Суспільства (Нью-Йорк-Будапешт) та Міжнародного фонду «Відродження» у Донецьку, Маріуполі та Горлівці будуть проведені майстер-класи направлені на розвиток креативності та творчих талантів у людей з обмеженими можливостями, а також навчання волонтерів та соціальних працівників організацій новим методикам проведення майстер класів з художнього мистецтва для інвалідів.
Програма проведення майстер класів:
7 квітня у Донецьку, 12 квітня у Донецьку, 18 квітня у Горлівці, 22 квітня у Маріуполі.
Учасники першого майстер класу: інваліди.
Час та місце проведення: 7 квітня, з 11.00 до 13.00 у приміщенні Донецької міської громадської організації допомоги дітям-інвалідам і молодим інвалідам «Радуга» за адресою вул. Петровського, 117.
Умови участі в заході: Участь у творчому майстер класі є безкоштовною але у зв’язку з обмеженою кількістю місць реєстрація для участі у творчій майстерні обов’язкова. Для реєстрації необхідно зателефонувати 062 349 82 90, 099 02 88 9990 або написати електронного листа на [email protected], [email protected] і вказати ім’я, назву організації та контакти.
Організатори заходу: СУРЦ «Соціальне Партнерство», м. Донецьк
Довідка:
Монотипія — унікальна техніка, яка поєднує в собі якості естампа і живопису.
Якщо казати просто: один дотик, натискання...... мабуть, можна знайти багато ще словесних аналогів. Але, головне, це художній витвір, зроблений за одним разом!
Першими монотипістами, мабуть, були ще давні люди, які залишили сліди відбитків своїх рук на стінах своїх печер... Лик Христа на плащаниці — теж свого роду монотипія! Можна знайти багато різних варіантів монотипії у природі...
При цьому виді графіки утворюється один відбиток (моно) на папері зі скла (листа міді, тощо), на яке нанесені фарби. На папері утворюється відбиток з незвичайними візерунками, які не можуть бути повторені художником.